The Same

Ciąża i macierzyństwo

Konkurs The Same – wygraj prezent na Dzień Matki!

W najbliższa sobotę obchodzimy wyjątkowy dzień. I choć Mamą jest się tak na prawdę 365 dni w roku, to 26 maja możemy świętować szczególnie a nawet oczekiwać na szczególny prezent na Dzień Matki.

I właśnie z okazji tego wspaniałego Święta przygotowaliśmy dla Was specjalny konkurs, w którym możecie wygrać prezent na Dzień Matki. Mamy nadzieję, że pokaże on Mamę i Córkę w wyjątkowych i zabawnych  sytuacjach. Bo to właśnie na co dzień, w najmniej oczekiwanych momentach przydarzają nam się te niesamowite chwile, które wspominamy przez lata. Chwile, dzięki którym nie pamiętamy już o przebiegu minionej nocy czy ogólnie pojętych trudach wychowania, które są wspólnym mianownikiem codziennego życia wszystkich Mam.

Dlatego chcemy Was zachęcić do podzielenia się nimi, bo przecież szkoda chować te wspaniałe wspomnienia tylko dla siebie.

Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest prezent na Dzień Matki – jeden z trzech zestawów ubrań dla Mamy i Córki od The Same. Poniżej przedstawiamy zasady uczestniczenia i szczegółowy Regulamin.

REGULAMIN KONKURSU „Dzień Matki i Córki” z The Same – wygraj piękny prezent na Dzień Matki

§1. ORGANIZATOR

Organizatorem konkursu prowadzonego pod nazwą „Dzień Matki i Córki!”, zwanego dalej Konkursem, jest The Same – mom and child wear, zwany dalej Organizatorem.

§2. CZAS TRWANIA KONKURSU

Konkurs rozpoczyna się w dniu 23.05.2018r. i trwa do 31.05.2018 r.

§3. WARUNKI UCZESTNICTWA W KONKURSIE

 1. Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest:
  – opublikowanie na stronie Facebook The Same, w wydarzeniu konkursowym, jak najzabawniejszego wspólnego zdjęcia lub krótkiego filmiku z udziałem mamy i córki.
  – wskazanie przy zdjęciu/filmiku informacji, jakie rozmiary z dostępnych w sklepie The Same, chcą otrzymać mama i córka w przypadku wygranej. Rozmiary dostępne w sklepie The Same to:
  KIDS: 2/3, 4/5, 6/7, 8/9, WOMAN: 36/38, 40/42.
  – polubienie strony Facebook The Same (www.facebook.com/thesame.eu)
 2. Zgłaszając swój udział w Konkursie Uczestnik oświadcza, że posiada autorskie prawa do zamieszczonego przez niego zdjęcia.
 3. Udział w Konkursie oznacza zgodę Uczestnika na warunki Konkursu określone niniejszym Regulaminem.

§4. NAGRODY

 1. Laureatowi Konkursu, tj. autorowi wybranego zdjęcia zostanie przyznana nagroda rzeczowa w postaci jednego z trzech zaproponowanych przez organizatora zestawów ubrań dla mamy i córki marki The Same.
 2. Dodatkowo, każdemu, kto spełni warunki zapisane w par. 5 pkt. 1 przysługuje 10 proc. zniżki na zakupy w sklepie http://www.thesame.eu/ na hasło: DzienMatki2018 Zniżka obowiązuje w okresie od 23.05.2018 do 30.06.2018.

§5. ZASADY PRZYZNAWANIA NAGRODY

 1. Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są od dnia 23.05.2018. do dnia 31.05.2018 r. (do godz.23.59). Polegają na opublikowanie na stronie Facebook The Same, w dedykowanym wydarzeniu konkursowym, wspólnego zabawnego zdjęcia lub krótkiego filmiku z udziałem mamy i córki. Do tego należy dołączyć informację jaki rozmiar noszą mama i córka oraz polubić stronę facebook The Same.
 2. Od dnia 23.05.2018. do dnia 31.05.2018 r. (do godz.23.59) na Facebook The Same, można za pomocą przycisku „Lubię to” oddawać głosy na wybrane zdjęcia/filmiki i opisy.
 3. Zwycięzcą konkursu będzie osoba, której zdjęcie/filmik będzie najzabawniejsze, co oceniać będzie 3 osobowe jury składające się z osób wyznaczonych przez Organizatora. Zdjęcia oraz informację o wydarzeniu można udostępniać na profilach Facebook.
 4. W przypadku wyboru przez Komisję więcej niż jednego laureata o zwycięstwie zdecyduje większa liczba otrzymanych oznaczeń „Lubię to” dodanych do dnia 31.05.2018 r. do godz.23.59.

§6. OGŁASZANIE WYNIKÓW KONKURSU ORAZ ODBIÓR NAGRÓD

 1. Ogłoszenie wyników Konkursu nastąpi w dniu 1.06.2018 r. przez zamieszczenie na stronie Organizatora laureata najpóźniej do godziny 20.00.
 2. Organizator zastrzega sobie prawo do publikacji zwycięskiego/wyróżnionego zdjęcia/filmu w osobnym poście na FB.
 3. Laureat zobowiązany jest do kontaktu z Organizatorem, wyboru nagrody i wskazania adresu dostarczenia nagrody na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.
 4. Organizator do 7 dni od ogłoszenia wyników Konkursu wyśle za pośrednictwem poczty, kuriera lub własnych dostawców nagrodę przyznaną laureatowi Konkursu. Możliwa jest wysyłka poza granice Rzeczpospolitej Polskiej, ale na koszt Laureata.
 5. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za nieprawidłowości związane z działaniem poczty i podmiotów świadczących usługi kurierskie.

§7. POSTĘPOWANIE REKLAMACYJNE

 1. Wszelkie reklamacje dotyczące Konkursu należy zgłaszać do Organizatora w formie pisemnej – listem poleconym, pocztą kurierską lub osobiście w biurze Organizatora do dnia 31.05.2018 r.
 2. Reklamacje zgłoszone po terminie określonym w ust. 1 nie będą rozpatrywane.

§8. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 1. Treść niniejszego Regulaminu dostępna jest w siedzibie Organizatora.
 2. Konkurs nie jest sponsorowany, popierany, administrowany ani w żaden sposób powiązany z serwisem Facebook. Wszelkie treści wysyłane przez uczestników Konkursu w związku z Konkursem (np. komentarze, pytania, skargi itp.) powinny być adresowane do Organizatora. Organizator zwalnia serwis Facebook z odpowiedzialności za szkody powstałe w związku z przeprowadzeniem Konkursu za pośrednictwem Platformy. Niniejszy Regulamin nie narusza zasad korzystania z Platformy Facebook.
 3. Kontakt do organizatora dostępny jest na stronie sklepu w zakładce KONTAKT oraz na Facebooku.

Wydarzenie: www.facebook.com/events/210688596202329
Fanpage FB The Same: www.facebook.com/thesame.eu
Strona sklepu: www.thesame.eu

2018-06-01: Wszem i wobec, mamy zaszczyt ogłosić, że Laureatkami Konkursu „Dzień Matki i córki” zostały Pani Joanna Panicz wraz z córką Antosią – za radosny taniec i pozytywną energię zarówno mamy, jak i Córki. Dziewczyny na prezent na Dzień Matki wybrały zestaw sukienek Boho Dakota  Dodatkowo chcemy wyróżnić Panią Magdę Błażejewską, która wraz z Córką postanowiła skorzystać ze spa podczas seansu w kinie 😀 Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i dobrą zabawę. Życzymy, aby dobre humory nigdy Was nie opuszczały 

Leave A Comment