The Same

MODA – elegancko ale na luzie

KONKURS Z OKAZJI DNIA MATKI – „Takie Same”

Nieuchronnie, wielkimi krokami zbliża się Święto wszystkich Mam – Dzień Matki. To dzień, w którym Mamy obdarowywane są kwiatami, laurkami i innymi pięknymi drobiazgami. To dzień, w którym na cześć Mam recytowane są wierszyki i śpiewane piosenki – a wszystko po to, by podkreślić rolę i znaczenie Mamy w życiu każdego dziecka. To również dobry moment, by przyjrzeć się wyjątkowym relacjom, jakie łączą Mamę i Córkę. Bo jak wiadomo – jaka Matka taka Córka 😉 Dlatego ten szczególny dzień jest dla nas okazją by zaprosić Wszystkie Mamy i ich Córki na konkurs „Takie Same”.

LR6A0023-EditDo wygrania Voucher o wartości 300 zł na zakupy w naszym sklepie on-line lub w salonie sprzedaży na
ul. Ptasiej 6 w Warszawie. Organizatorami konkursu jest The Same – mom & child wear oraz przedszkole Ala ma kota.

Dwujęzyczne przedszkole Ala ma Kota to bez wątpienia godne polecenia miejsce dla dzieci. Panuje w nim atmosfera pełna miłości, życzliwości, zrozumienia i wsparcia. Czuwa nad nią zespół ponad 130 wykwalifikowanych pracowników, którzy, czerpiąc z nowoczesnych nurtów pedagogicznych, dokładają wszelkich starań, by ich podopieczni wyrośli na radosnych i pewnych siebie ludzi.

Zadanie konkursowe:

Opublikujcie w wydarzeniu konkursowym Wasze wspólne zdjęcie lub krótki filmik z Waszym udziałem. W kilku słowach opiszcie Wasze wspólne cechy, zainteresowania, zwyczaje. Napiszcie, w czym jesteście do siebie podobne – zarówno z punktu widzenia Mamy, jak i Córki. Życzymy Wam wiele zabawy podczas wykonywania tego zadania. Być może dowiecie się o sobie czegoś nowego…;-)

Kto może wziąć udział:

Każda mama, która posiada konto na portalu Facebook oraz polubi fanpage The Same i Ala ma Kota.

Czas trwania konkursu:

9 maja – 25 maja 2016 r. (lajki można zbierać do 25 maja do godz. 18). Wyniki ogłosimy 25 maja, do godz. 20.00.

Kto wygrywa:

Wygrywa ta para córka-mama, która zdobędzie najwięcej lajków swojego zdjęcia/filmiku i uzasadnienia. Udostępnijcie wydarzenie na Waszym Facebooku i zaproście do konkursu Znajomych.

Wyjątkowa nagroda:

Voucher o wartości 300 zł na zakupy w sklepie The Same. Na co można go przeznaczyć? Sukienki dla dziewczynek, sukienki dla mamy i córki, tuniki, spódniczki – co tylko wpadnie Wam w oko.

#TheSame #AlaMaKota #Konkurs #TakieSame

Do dzieła Kochane!

Regulamin konkursu: http://bit.ly/24Gedme
Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/849003015203576/
Fanpage The Same: https://www.facebook.com/thesame.eu
Fanpage Ala ma Kota: https://www.facebook.com/PrzedszkoleAlamakota

1 Comment KONKURS Z OKAZJI DNIA MATKI – „Takie Same”

Leave A Comment