The Same

Ciąża i macierzyństwo / Kocham być kobietą / MODA – elegancko ale na luzie

Witamy na naszym blogu!

Przygotowani do startu? A więc startujemy! Oto rusza nasz nowy blog tematyczny – thesame-blog.pl. Będzie on miał charakter informacyjny i poradnikowy, a poruszana tematyka zapowiada się niezwykle ciekawie. Dlaczego? Bo moda to dziedzina od lat niezmiennie inspirująca i intrygująca ludzi w każdym wieku, zarówno panie, jak i panów. A moda, o której zamierzamy pisać, ciekawi jeszcze bardziej. Bo to moda z pomysłem i przesłaniem, moda dla mamy i córki!

1917855_1654768688109372_6911844823127215814_nW The Same wierzymy, że matkę i córkę łączy szczególna więź, która wymaga wyjątkowej oprawy. A ponieważ ubranie jest naszą drugą skórą, miłość i wzajemne przywiązanie tych dwóch Dam najlepiej odda taka sama tunika, spódniczka, sukienka dla mamy i córki. Bo one nie są do siebie tylko podobne. One są the same – choćby nie wiadomo jak się zarzekały, że tak nie jest!

The Same to moda dla dorosłych pań i małych dziewczynek. Kolekcje i zestawy identycznych ubrań w rozmiarach idealnych dla mamy i jej córki – już od 1. roku życia! Wiemy, że każda dziewczynka chce być jak jej mama. Mierzy mamine buty na obcasach, zakłada korale i niezdarnie maluje usta czerwoną szminką. Z ubraniami The Same marzenia małych elegantek spełniają się bez żadnych problemów.

O czym dokładniej przeczytacie na blogu? O aktualnych modowych trendach, o historii sukienki, o wyższości spódnicy nad spodniami. Będziemy pisać o tym, jak być elegancką, zastanawiać się, czy ładne ubranie może być wygodne, będziemy też wspólnie przeżywać smutki związane z tym, że nasze pociechy tak szybko wyrastają ze swych pięknych sukieneczek… A może uda nam się znaleźć na to jakieś rozwiązanie?

Obiecujemy Wam, że znajdziecie tu ciekawą lekturę nie tylko na temat mody. Mamę i córkę łączy przecież o wiele więcej, a wszystko to inspiruje nas do dzielenia się przemyśleniami na babskie tematy. Czy tylko babskie? Już teraz zdradzamy, że niekoniecznie. Bo cóż zrobiłyby panie bez swych mężczyzn – tych dużych i tych małych? Dlatego do męskiego świata także zdarzy nam się zawitać.

Serdecznie zapraszamy do regularnych odwiedzin bloga i wnikliwej lektury. Mamy nadzieję, że każda (może i każdy?) z Was znajdzie tu coś wartościowego dla siebie. A zainteresowanych ofertą The Same zapraszamy na stronę www.thesame.eu.

Pozdrawiamy!

Leave A Comment